Tractorist experimentat

Pomul Regal
Oraș: Telenești
Studii: 9 clase
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Tractorist Experimentat Căutat!

Dacă sunteți pasionat de agricultură și sunteți pregătit să vă alăturați unei echipe entuziaste, sunați la 069501577. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să discutăm despre cum vă puteți aduce contribuția la succesul nostru agricol!

Suntem în căutarea unui tractorist dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul fermei noastre în plină expansiune. Dacă aveți experiență în operarea și întreținerea tractoarelor și sunteți pasionat de agricultură, sunteți persoana potrivită pentru acest rol.

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

Operarea tractoarelor în mod sigur și eficient pentru a efectua diverse sarcini agricole, cum ar fi arătura, semănătura, udarea și recoltarea
Respectarea regulilor de siguranță și a normelor agricole în timpul operațiunilor
Cooperarea cu echipa agricolă pentru a asigura eficiența operațiunilor zilnice
Monitorizarea condițiilor și a nevoilor tractoarelor și raportarea oricăror probleme către supervisor
Cerințe:

Experiență anterioară în operarea tractoarelor agricole
Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă
Cunoștințe solide în întreținerea și reparația tractoarelor
Atitudine pozitivă și dorință de a învăța și de a se dezvolta în domeniul agricol
Disponibilitatea de a lucra în condiții variabile de vreme și în weekenduri sau sărbători, în funcție de necesități
Oferta noastră:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu agricol dinamic și plin de satisfacții
Salariu competitiv și beneficii atractive
O echipă dedicată și prietenoasă
Oportunități de avansare în cadrul organizației pe baza performanței și a angajamentului
Telefon:
069501577
Persoana de contact:
Ion
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide