Manager vânzări

Ecologic Group SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 5000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:
Coordonarea și gestionarea eficientă a preluării apelurilor și mesajelor de la clienți și potențiali clienți.

Comunicarea clară și eficientă cu clienții pentru a răspunde la întrebări, a oferi informații și a furniza suport în legătură cu produsele și serviciile noastre.

Asigurarea unei baze de date precise și actualizate cu informații despre clienți și interacțiunile cu aceștia, utilizând un sistem CRM.

Colaborarea strânsă cu echipa de vânzări și cu departamentul de marketing pentru a identifica oportunități de vânzare și pentru a oferi suport în implementarea strategiilor de vânzare.

Monitorizarea și raportarea feedback-ului și sugestiilor clienților către echipa de management pentru îmbunătățirea produselor și serviciilor noastre.

Cerințe:
Experiență în vânzări sau într-un rol similar, cu abilități solide de comunicare și negociere.

Cunoștințe de bază în utilizarea unui sistem CRM și abilitatea de a învăța rapid și eficient noi tehnologii și platforme.

Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă, cu capacitatea de a răspunde prompt și profesionist la întrebări și solicitări.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic, cu o atenție deosebită la detalii și la gestionarea eficientă a timpului.

Orar de lucru: De la 09:00 la 18:00 în oficiu.
Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail info@ecologic.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide